Klienta kartes priekšrocības

Mēs lepojamies un novērtējam, ka esi izvēlējies sev piemērotus apavus „Somijas apavu” veikalā, tāpēc pēc pirmā apavu pāra iegādes Tev dāvinām „Somijas apavu” Klientu karti.

Iegūt priekšrocības ir vienkārši

Tev tikai jāaizpilda neliela anketa, veicot savu pirmo pirkumu „Somijas apavu” veikalā, jo Tavs pirmais pirkums un vēlme saņemt Klienta karti ir Tavas lojalitātes apliecinājums, par kuru pienākas privilēģijas.

Kādas priekšrocības Tev sniedz Klienta karte „Somijas apavu” veikalā K. Barona ielā 36?

Viesa karte ir mūsu apliecinājums, ka vēlamies, lai mūsu piedāvātie apavi Tev būtu arvien pieejamāki:

  • 10% atlaide – jau nākamais pirkums „Somijas apavu” veikalā Tev būs ar 10% atlaidi;*
  • 30% atlaide – sestais pirkums Tevi papildus iepriecinās ar 30% atlaidi;*
  • iepriecini arī sev nozīmīgus cilvēkus ar savu privilēģiju – arī Tev patīkami cilvēki ir mūsu viesi, tāpēc dalies ar savu karti un neliedz iespēju viņiem iepirkties ar 10% atlaidi, un tā ir arī iespēja Tev ātrāk sagaidīt savu 6. pirkumu;
  • mēs uzticamies saviem viesiem, tāpēc nepūlies atcerēties karti paņemt līdzi, tikai nosauc savu anketā minēto tālruņa numuru vai e-pasta adresi un saņem savas viesa priekšrocības.

Vai Klientu kartes priekšrocības strādā „Somijas apavu” internetveikalā?

„Somijas apavu” internetveikalā vienmēr jūtieties kā mūsu viesis, jo visi Tevis veiktie pirkumi šeit ir ar 10% atlaidi neatkarīgi, vai tas ir pirmais, sestais vai simtu sestais pirkums!

Vairāk informācijas par ''Somijas apavi'' Klienta karti vari smelties pie pārdevējām konsultantēm, kas apkalpos Tevi, vai sazinies ar mums pa tālruni vai elektroniski!

Uz tikšanos!

* Piedāvājam Tev iespēju iegādāties jaunās kolekcijas apavus ar lielisku atlaidi, atlaides attiecas tikai uz apaviem, kuriem nav piemērotas citu veidu akcijas (atlaides nevar summēt).