Moderni un kvalitatīvi apavi

„Somijas apavi” ir ne tikai apavu veikals – tā ir vide, kur var iegādāties izmeklētus, modernus un kvalitatīvus apavus.

Pateicoties mūsu komandas darbam, "Somijas apavi" kļūst arvien mūsdienīgāki un iecienītāki. Mēs maināmies, tomēr mums ir kāda nemainīga pārliecība – apavu mode un kvalitāte ir nešķirami lielumi, lai kādam stilam Tu dotu priekšroku un lai kādas būtu Tava auguma aprises. 

Mēs lepojamies, ka esam noderīgi

  • No laika gala esam saviem klientiem piedāvājuši tikai to ražotāju izstrādājumus, kuri apavus rada, domājot ne tikai par stilu, bet arī par kvalitāti, komfortu un par katra apavu pāra īpašnieka vajadzībām.
  • Ieklausāmies klientu vēlmēs, lai Tev piedāvātu atbilstošākos apavus.
  • Esam lojāli pret saviem klientiem un sniedzam dažādus izdevīgus piedāvājumus arī jaunajām kolekcijām.
  • Cienām klientu dzīvesstilu, tāpēc priecājamies, ja varam pienest apavus, lai kurā Latvijas malā Tu atrastos.
  • Mēs mācāmies un pilnveidojamies, lai piedāvātu labāko, kvalitatīvāko un ērtāko.

Jau 20 gadus mēs piedāvājam komfortu un kvalitāti Tavām ikdienas gaitām

Mēs, „Somijas apavu” komanda, esam gandarīti par to, ka esam jau pārsnieguši pilngadības vecumu, šajā laikā izveidojot īpašu apavu veikalu, kuram…

…apavus rūpīgi izvēlamies un pasūtām tikai no pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem.

Kvalitāte un siltums no Somijas, un ne tikai

Jā, sākotnēji tie bija kvalitatīvi apavi tikai no Somijas – silti un izturīgi. Tādi apavi 90. gados Latvijas iedzīvotājam bija īsts dārgums. Cilvēki mums bija pateicīgi, ka par pieņemamu cenu varēja iegādāties apavus, kas ilgi, uzticami kalpoja un bija komfortabli un silti.

Lai papildinātu apavu klāstu, meklējām arī citus sadarbības partnerus – apavu ražotājus, kuriem kvalitāte, komforts, dizains un cena ir vienlīdz svarīgi raksturlielumi. Pašlaik šādi partneri mums ir Somijā un Vācijā, arī veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar apavu ražotājiem Itālijā, Spānijā, Polijā un Francijā. Bet ar to mēs neaprobežojamies – turpinām apmeklēt Eiropas lielākās apavu un aksesuāru izstādes, lai piedāvātu Tev vēl plašāku apavu un somu izvēli.

Mūsu partneri – apavu ražotāji, kas atbildīgi izturas pret kvalitāti un garantē to

Visiem mūsu piedāvātajiem apaviem ir garantija, ka tos ražojuši attiecīgie uzņēmumi no dabiskiem izejmateriāliem un tie ir veselību saudzējoši. Turklāt apavi ir piederīgi dažādiem stiliem, kā arī izmēru izvēle ir daudzkārt lielāka nekā citviet.

Kas meklē, tie atrod

Mēs esam atraduši savu nišu, jo piedāvāt apavus vienlaikus ir gan mūsu aicinājums, gan arī izaicinājums. Mēs meklējam un atrodam iespējas, lai klienti „Somijas apavos” atrastu tādus apavus, par kādiem ir sapņojuši, lai apavi vienmēr attaisnotu uz tiem liktās cerības.